Aktuality

Připravujeme kompletní nové středisko na výrobu karbonových dílů!


AACHEN

Základní barevné provedení: Barva metalická : šedá, černá, červená, modrá, zelená

Technický popis:  

Základní rám přívěsu tvoří dva podélníky ( s příčnými výztuhami ) z ocelových profilů tvaru „C“, které jsou v přední části spojeny v oj tvaru „V“. Tento rám je spojen s nápravami AL-KO B 1200-3 šroubovými spoji. Nápravy jsou vybaveny tlumiči pérování a kolovými brzdovými jednotkami AL-KO 2051 650 kg / 750 kg s nájezdovým zařízením typu AL-KO 251 S 1500 – 2600 kg / S 100 kg ( výrobce AL-KO KOBER – SRN ). Oj z profilu tvaru „C“ je zakončena přívěsovým kloubem AL-KO AK 300. K základnímu rámu je šroubovými spoji upevněna karosérie přívěsu.

Karoserie přívěsu je vyrobena ze dvou vrstev laminátu – vnitřní a vnější stěny přívěsu, uprostřed vyztuženými vodovzdornou překližkou ( tzv. sendvičová konstrukce ) – upevněnými k rámu přívěsu společně s podlahou z vodovzdorné překližky o tloušťce 21 mm. Přívěs je vybaven pevnou laminátovou střechou s 2 ks plastových otevíratelných oken v přední části. V zadní části je střešní nástavba vybavena PVC roletou. Zadní stěna přívěsu je upevněna k rámu otočnými spoji. Po odjištění horních zajišťovacích segmentů na levé a pravé straně lze zadní stěnu přívěsu sklopit směrem dolů, čímž se vytvoří nástupní rampa s nízkým nástupním úhlem. Manipulaci s rampou ulehčují 2 ks plynových vzpěr. Po odjištění zajišťovacích segmentů pouze na pravé straně ( nahoře a dole ) lze zadní stěnu přívěsu otevřít směrem doleva. Podlaha přívěsu a nástupní rampa jsou pokryty protiskluzovou gumou. Na pravé straně vpředu je přívěs vybaven dveřmi pro vstup na ložnou plochu, na levé straně vpředu jsou dveře do uzavřeného úložného prostoru.

Uvnitř je přívěs vybaven stáním pro dva koně (odděleno boxovými tyčemi a PVC dělící přepážkou), upevňovacími oky pro koně a vpředu u stropu osvětlovací lampou.

Všechny ocelové části přívěsu jsou chráněny proti korozi žárovým zinkováním. Přívěs je vybaven plastovými blatníky s lapači nečistot a 2 ks zakládacích klínů upevněných na rámu přívěsu po 1 ks na levé a pravé straně vpředu.

Nedílnou součástí je náhradní kolo, které je upevněné na pravé straně přívěsu.

Důležitým konstrukčním prvkem je celokovová výztuha v zadní části přívěsu, která je propojena s podvozkem a bočními vnějšími vzpěrami, zajišťující celkovou stabilitu přívěsu na nerovném povrchu.

Elektrická instalace 12V je vedena od třinácti kolíkové zástrčky k zadním svítilnám vozidla, osvitu RZ, doplňkovým obrysovým svítilnám a předním obrysovým svítilnám.

Technické údaje : 

Rozměry vnějsí (dxšxv)………….4550 x 2210 x 2750mm

Rozměry vnitřní (dxšxv)…………3030 x 1650 x 2230mm

Hmotnost provozní……………….870kg

Celková hmotnost………………..1500 – 2400kg(max)

 

Cena : 124 900,- Kč bez DPH